U mistrza Paderewskiego
konkursy

Olimpiada Promocji Zdrowia, Zdrowego Stylu Życia i Wiedzy o PCK

15 marca w Zespole Szkół Technicznych w Mościcach odbyły się rejonowe eliminacje Olimpiady Promocji Zdrowia, Zdrowego Stylu Życia i Wiedzy o PCK. Drużyna naszej szkoły w składzie Kinga Średniawa, Gabriela Chrząszcz i Wioletta Jamka z klasy II LO zajęły II miejsce w kategorii drużynowej, dodatkowo Wioletta Jamka zajęła 3 miejsce w kategorii indywidualnej. Test wiedzy obejmował zagadnienia z zakresu pierwszej pomocy, zdrowego stylu życia, elementów ochrony środowiska, humanitarnych ideałów ruchu czerwonokrzyskiego. Finał olimpiady odbędzie się 22 marca i będzie mieć charakter praktyczny -zasady udzielania pierwszej pomocy.
Gratulujemy!!!

Podobne posty

Międzynarodowe potyczki matematyczne w naszej szkole

szef

V Edycja Konkursu Dzikich Smaków

szef

Wirginia Iżykowska – finalistką Olimpiady

szef
Skip to content