U mistrza Paderewskiego
konkursy Ogłoszenia

Zaproszenie do udziału w Szkolnym Konkursie Piosenki Europejskiej

Z okazji Europejskiego Dnia Języków, który obchodzony jest 26 września, zapraszam do udziału w Szkolnym Konkursie Piosenki Europejskiej. Konkurs odbędzie się dnia 28 września 2021 r. (wtorek). Jest on skierowany do wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły. Podczas konkursu uczestnicy zaprezentują na forum szkoły wybrany przez siebie utwór muzyczny w języku obcym. We własnym zakresie  należy przygotować  podkład dźwiękowy i dostarczyć go dzień przed konkursem do nauczyciela. Chęć udziału zgłaszać można do dnia 27 września u nauczyciela języka obcego.

Zachęcam w imieniu nauczycieli języków obcych do udziału w konkursie.

Regulamin konkursu dostępny tutaj

Karolina Paluch

nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego

Podobne posty

Szkolny, obcojęzyczny konkurs piosenki świątecznej: CHRISTMAS CAROL COMPETITION 2021

szef

Spoty reklamowe naszej szkoły w Radio!

szef

Dziś Dzień Bezpiecznego Internetu !

szef
Skip to content